Klienci wybierający nasz skup samochodów w Gdańsku mają pewność bezpiecznej transakcji na korzystnych i przejrzystych warunkach. Jako firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży zależy nam na zadowoleniu każdego z naszych klientów, dlatego bezpieczeństwo jest dla nas kluczową kwestią.

Jesteśmy firmą legalnie działającą, pracującą zgodnie z przepisami. Nasi klienci mają całkowitą pewność, że oferowane przez nas usługi są kompletnie bezpieczne i nie powodują ryzyka. Bezpieczeństwo transakcji w naszym skupie samochodów wspiera się na takich filarach jak:

  • klarowne warunki transakcji
  • płatność pieniędzy od ręki
  • umowa kupna-sprzedaży
  • łatwe wyrejestrowanie i rezygnacja z OC
  • pomoc w sprawach formalnych

Na tej podstawie jesteśmy w stanie każdemu z klientów wybierających nasz skup samochodów za gotówkę zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie, której priorytetem jest bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie kwestie bezpieczeństwa w wielu przypadkach przesądzają o skorzystaniu z określonej oferty skupu samochodów. Nasze transakcje bazują na wypracowanych przez lata standardach i najnowszych przepisach prawa, dlatego możesz mieć pewność, że zrealizowana u nas transakcja będzie dla ciebie udana.

Klarowne warunki transakcji

W naszym skupie samochodów każdemu z naszych klientów zapewniamy klarowne warunki prowadzenia transakcji kupna-sprzedaży samochodów. Warunki transakcji są przejrzyste i z góry znane klientowi. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań nasz pracownik pozostaje do dyspozycji i będzie w stanie odpowiedzieć jak najszybciej. Chcemy, aby klient znał dokładnie wszystkie zapisy umowy, regulaminów i innych płatności, w tym internetowych.

Płatność od ręki

Wypłacamy pieniądze jeszcze tego samego dnia, w którym miała miejsce transakcja. Pieniądze przekazujemy w formie gotówki w uzgodnionej wcześniej kwocie lub też jako przelew bankowy na wyznaczone przez klienta konto. Księgowanie zazwyczaj ma miejsce kolejnego dnia. Istnieje także trzecia możliwość, a mianowicie wpłacenie gotówki na konto bankowe klienta w okienku bankowym. Te trzy stosowane przez nas metody płatności są potwierdzeniem bezpieczeństwa transakcji z nami.

Umowa kupna-sprzedaży

Każda transakcja jest potwierdzona umową kupna-sprzedaży. Umowy te zawieramy ze wszystkim naszymi klientami, bez wyjątków. W ten sposób jesteśmy w stanie zabezpieczyć transakcję – to korzyść zarówno dla klienta, jak i dla nas, dlatego że posiadamy dokument potwierdzający zajście relacji kupna-sprzedaży pomiędzy nami. Umowy wymagają, rzecz jasna, potwierdzenia przez klienta. Umowy podpisujemy od ręki przy sprzedaży samochodu, ale nasi klienci mają tyle czasu, ile potrzebują, aby zapoznać się z ich zapisami. Nasi pracownicy dodatkowo wytłumaczą wszystkie zawiłe kwestie związane ze sprzedażą samochodu na podstawie umowy kupna-sprzedaży.

Łatwe wyrejestrowanie i rezygnacja z OC

Na podstawie przekazanych przez nas dokumentów klient może łatwo wyrejestrować swój samochód oraz zrezygnować z obowiązkowego ubezpieczenia OC dla samochodu. W obu tych czynnościach może pomóc nasz pracownik, który wytłumaczy urzędnicze zawiłości i pomoże w wypisaniu dokumentów do wyrejestrowania pojazdu oraz rezygnacji z ubezpieczenia OC. Nasz pracownik może sporządzić także dokument, który będzie służył do łatwego wypowiedzenia OC, a tym samym, na zwrot niewykorzystanej kwoty składki na ubezpieczenie OC.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w skupie samochodów w Gdańsku. Wiemy, jak zagwarantować naszym klientom bezpieczną i wygodną transakcję, która będzie odbywała się na klarownych, jasno oznaczonych warunkach. Dlatego wybierając nasz skup samochodów w Gdańsku, masz pewność, że transakcja będzie w pełni udana – zadowoli cię zarówno pod kątem ceny czy szybkości, jak i również przejrzystości i bezpieczeństwa. Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!